Веселівська районна рада

Стартувала ХХІ сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання

Переглядів: 468

Учора, 22 березня відбулось перше пленарне засідання ХХІ сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання під головуванням першого заступника голови обларади Єгора Семенкова. Веселівський район на заході представляв голова районної ради Віктор Масалов.

Розпочалось засідання хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих в АТО земляків. Крім того, на початку засідання Єгор Олександрович також вручив  нагороди Верховної Ради України та Запорізької обласної ради.

Далі депутати затвердили порядок денний сесії, в який були внесені 40 питань, і перейшли до виступів голів фракцій.

Результатом роботи першого пленарного засідання 21-ї чергової сесії Запорізької обласної ради стало затвердження основної частини бюджету розвитку області на 2018 рік, внесення змін до обласних програм і розподілення коштів на екологічні проекти і ремонт доріг загального користування. Так депутати Запорізької облради перерозподілили понад 608 млн. грн. З них на регіональні програми розвитку направлено 253,9 млн. грн., в тому числі за регіональною програмою будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області – 47 млн. грн., за регіональною цільову програмою «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 роки – 42,4 млн.грн..

Затвердивши всі «грошові» питання, від яких залежить подальше функціонування регіону, депутати вирішили взяти тайм-аут для узгодження кадрових питань. На цьому наполягли керівники депутатських фракцій і груп. Наступного разу депутати зберуться 5 квітня, в «чистий» четвер. Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков висловив сподівання, що саме цей факт допоможе депутатам прийняти виважені кадрові рішення.

Крім того, під час першого пленарного засідання ХХІ сесії депутати створили комісію з оцінки корупційних ризиків, яка працюватиме над підготовкою Антикорупційної програми Запорізької обласної ради на 2018-2020 роки, що має бути створена на вимогу Закону України «Про запобігання корупції» та затверджена на пленарному засіданні.« повернутися до списку новин